Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan és mivel távolítsam el...

Hogyan és mivel távolítsam el a szőrszálakat a szemöldökeim közül?

Figyelt kérdés
Nincs összenőve, de jó pár szőrszál nő ott, ami zavar.
2010. júl. 11. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
szedd ki szemöldökcsipesszel
2010. júl. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy férfi vagyok, ilyeneket nem tartok itthon:s
2010. júl. 11. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
mással nemigazán tudod kiszedni. irány a dm, vagy rossman aztán ott lehet venni szemöldökcsipeszt.
2010. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
le is borotválhatod.. de nem lesz szép... ha nem akarod magadnak csinálni akkor menj el kozmetikushoz ő megcsinálja szépen. de otthon is könnyen és egyszerűen meg lehet csinálni ha veszel egy szemöldökcsipeszt.
2010. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szemöldökcsipesszel szoktam.
2010. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csipesz :)

bárhol találsz dm, rossmann

hajrá:)

2010. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én le szoktam borotválni, megmondom őszintén.


Viszont ha kiszeded csipesszel az is ok. De nagyon vigyázz milyen csipeszt veszel mert én pl a dmben múltkor úgy ráfaragtam...

Elvágja a szálakat az a hülye csipesz! Nem mindegy milyen az alja és milyen fémből készült stb.

Én már nem veszek több csipeszt, mert nagynehezen összeszedtem magam, hogy megveszem de már van itthon 4 egyik se jó.

Pedig fodrászkellékesbe is bemerészkedtem, gondoltam ott majd a profik segítenek... jah eladták a legdrágábbat, ami ugyanolyan szar.

Na mindegy.


Javaslom menj kozmetikushoz, szerintme 1000 forint alstt megcsinálja és férfiak is járnak. Gyantával dolgozik, csak egy pillanatig fáj.

Nem szedi ki nőiesre, én is csak középen engedem, hogy kiszedje.


Viszont ha csak pár szőrszál van akkor talán a szemöldökcsipesz jobb lenne. Javaslom próbáld ki, mielőtt megveszed mert nekem erős szőröm van némelyiknek mégis olyan éles a vége, hogy lecsípi a felénél.

Kész rémálom az egész.

2010. júl. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint én.

Hozzátenném, hogy nem én vagyok annyira béna, hogy nem vagyok képes használni egy sz.csipeszt.

Régen volt egy nagyon szuper, de már megszűnt az a márka.

Az enyémet pedig beejtettem a mosógép mögé aztán elfelejtettem és később amikor jött a szerelő (nem emiatt:)) eltűnt. Hiába kerestem, azt mondta nem találta alatta. Erről ennyit.

2010. júl. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!