Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a Vitanol c pontosan és...

Mi ez a Vitanol c pontosan és tényleg használ? Van mellékhatása?

Figyelt kérdés

Ettől nőni fog a haj, vagy mit csinál vele?


Nekem hosszú hajam van, de töredezett és kissé hullik is és szerintem évek óta nem nőtt semmit. Szeretném bedúsítani és örülnék ha normális ütemben nőne mert vágatni akarok belőle.


Dúsításra jó ez a szer? Bár ha nő tőle a haj akkor csak jó arra is, nem? :)


Mennyibe kerül? És ez micsoda sampon hajszesz vagy mi? És milyen termékek vannak csak ez az egy vagy ebből is van minden?


Nektek használt, milyen gyakran használtátok?


Szóval mondjatok már róla valamit, köszönöm szépen :)


2009. dec. 26. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem használtam, de tervezem. Úgy tudom, hogy a Rossmanban 400-500 Ft. Abban biztos vagyok, hogy nő tőle. A hajhullásra a Bánfi sampont, balzsamot, és hajszeszt ajánlom. Ezeket is be tudod szerezni szinte akármelyik boltban.
2009. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

táplálja és növeszti is a hajat.egészségesebb, dúsabb, fényesebb hajad lesz tőle.

Ezeket mondták róla itt a fórumban:

" 2 hónap után, 5 cm-t nőtt a hajam"

" 3 hét alatt 2 cm-t"

Én is most szereztem be egyet. Én hajmosás után alkalmazom, kb hetente 2szer,3szor.

A vízes hajam elválasztom és a választásnál végighúzom rajta a flakont, nem jön belőle sok, mert kis lyuk van a tetején, és így tovább,majd belemaszírozom a fejbőrbe.

Rossmanba, fodrászkellékesbe lehet venni, kb 400-500 ft között van.(Dm-ben nincs)

De itt a fórumon is olvashatsz róla bőven.

( ja és annyit tennék még hozzá, hogy 1 hónap alatt kb 1 cm-t nő a haj, de a vitanol c-től ezek szerint sokkal többet). Ilyet keress:

[link]

Sok sikert, próbáld ki.

2009. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

470 a rossmanban,használom heti kétszer én is ugy hogy elválasztom a hajam és végig húzoma flakont,nemtudom h nött e mert közben elmentem fodrászhoz de sztem használ mert festett hajam van és látszik h jobban nö le! olcso kiprobálod ha nem jött be akkor bánfi.

egyébként több fajta van a termékcsaládban,van ami hajhullás ellen van, korpa ,zsirosodás..

2009. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor szerintem fogok venni, tényleg olcsó és még ha használ is akkor nagyon boldog leszek.


Szerintetek gond ha az egész fejemre teszek belőle?

Nekem is nagyon ki van kopva középen a hajam az elválasztásnál, de máshol se valami dús...


Egy flakonban kb mennyi van, milyen gyakran kell új? köszi.

2009. dec. 28. 01:15
 5/8 anonim ***** válasza:

18:00-ás vagyok!

Az nem baj ha az egész fejedre teszel, én is egészre.…csak lehet nem írtam le elég világosa.

Én több olyan választékot csinálok. Nekem így egyszerűbb, meg tuti hogy így a fejbőrőmre kerül.

Hát hogy milyen hamar fogy el, azt nem tudom….majd meglátod. 125ml-es!! Szerintem 1-1,5 hónapig elé, vagy 2. Ki mennyire sokszor használja. Én hetente 2szer.

Ezeket írták róla:

" 2 hónap után, 5 cm-t nőtt a hajam"

" 3 hét alatt 2 cm-t"


Sok sikert! Vegyél gyorsan!

2009. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nov14. vettem és én is heti 2szer használom és még félig van! irány a rossman=)
2009. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és én is választékok közé teszem mert tényleg ugy jut a fejbörre és az egész fejre használom!
2009. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Én is több választékot fogok csinálni szerintem mert úgy a legbiztosabb, hogy a fejbőrre kerül rendesen.

Így akkor még inkább megéri, ha még egy hétig tartana csak akkor is megérné, így is olcsóbb egy hónapra mint mondjuk egy doboz revalid... (ami nekem nem ért semmit.)

Köszönöm szépen venni fogok most már biztos!


BUÉK ;)

2009. dec. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!