Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal lányoknak milyen...

Fiatal lányoknak milyen arckrém való?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán kell arckrém? 13-14 éves lánynak milyen lenne a tökéletes?

Száraz, kissé érzékeny bőröm van, miután letisztítom, nagyon feszül. Ritkán van pattanásom, bár most ugye olyan korban vagyok, hogy többször előfordul.:D

Remélem tudtok segíteni:)



2014. máj. 4. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Már az problémás, hogy lemosás után húzódik az arcbőröd. Valószínűleg nem jó lemosót használsz. Érzékeny, száraz bőrre nem a géles habzó lemosók (mint a Garnier pure és hasonlók), hanem kímélő krémes lemosók való! Azoktól rögtön kevésbé lenne kellemetlenül száraz.

Ha még azután is igényli a bőröd a hidratálást, akkor egy könnyű vízalapú krémet kellene találnod.

2014. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.

Én a helyedben érzékeny, száraz bőrre való arclemosó tejet használnék (illatmenteset), arckrémnek szintén illatmenteset, száraz bőrre valót, hidratálót.

2017. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!