Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Mi a véleményetek erről...

Fiúk! Mi a véleményetek erről a hajszínről? Bejön nektek?

Figyelt kérdés
Erre az árnyalatra gondolok: [link]

2014. máj. 4. 21:58
 1/9 anonim válasza:
80%
Bejön, de ugye tudod, hogy arcfüggő, hogy mennyire fogsz jól kinézni?
2014. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
hát ha úgy nézel ki mint ez a nő akkor jó! :) De egy 100 kg-os nőn nem állna jól
2014. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Nekem bejön :) A vörös csajok vadak az ágyban, bár sajnos nem épp hűséges típusok. Három vörös csajjal is volt dolgom, mindhárom megcsalt :D
2014. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen.. :D
2014. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van! :)

Ha egy bálnának lenne ilyen akkor borzasztó lenne.

2014. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eléggé személyfüggő. Van egy lány ismerősöm, akinek ilyen színű a haja, és állati jól néz ki, viszont sokan úgy festetik ilyenre, hogy nagyon nem kellene.
2014. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ó..a hűtlenség mondjuk szerintem igencsak személyiségfüggő...igen tudom, hogy nem mindenkinek áll jól ez a szín, csak magáról az árnyalatról érdekel a közvélemény :)
2014. máj. 4. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Persze nem ez a döntő tényező, de én inkább barna párti vagyok.
2014. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép a szín, de tényleg keveseknek áll jól igazán. Fehér tiszta bőrhöz, kék vagy zöld szemhez. De manapság minden csaj barna bőrű akar lenni meg szolisárga, nekik nem áll jól.
2014. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!