Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid sampon? Mit ajánlanátok?

Revalid sampon? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!

A hajam eléggé tönkrement a sok vasalás álltal,igazából nem vasalom túl sokat csak most sok volt a ballagás,szülinap,szalag avató és hát így minden összejött ezért elég sokat égettem a hajam.Láttam a rossmanban ezt a revalid sampont nem tudom hogy milyen lehet erről szeretném kikérni a véleményeteket,vagy ha esetleg valamilyen hajvégápolót tudnátok nekem ajánlani megköszönném.! Kapszulákat nem szedek mert már megjártam velük,mert én elég sokat eszek tőlük.!


2014. máj. 5. 07:43
 1/1 anonim válasza:
Még nem próbáltam ki de venni akarok mert sokan mondták, hogy jó Gliss Kur hajolaj. de kérd ki a Black Velvet fodrászat tanácsait mert ott olyan szereket használnak amik nagyon szépre csinálják a hajat, nekem nagyon rossz minőségű a hajam, de annál a fodrászatnál nagyon jól megcsinálták a hajamat vagy nézz utána neten
2014. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!