Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan csak 2-3 napig sima...

Komolyan csak 2-3 napig sima a bőr epilálás után?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam, mert tudom, hogy eléggé fáj, de ha hosszabb ideig sima lenne tőle a bőröm, akkor rá venném magam. Viszont most olvastam különböző oldalakon, hogy van akinek csak 2 napig sima aztán újra borostás. Máshol meg, hogy több hétig is bírja. Most akkor mi az igazság? Teljesen elkeseredtem :O

2014. máj. 6. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyéni.

De semmiképpen nem borostás. Nem szúrósan nő vissza, mint a borotvától.

2014. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 nap után már voltak apró szőrök itt-ott. Szóval elég gyakran kellett epilálnom, amire se időm nem volt, se a bőröm nem szerette. Most gyantázok, ezt elég 2 hetente kb. Sokkal jobb, a bőrömnek sincs tőle baja.
2014. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És epilálás után egyből kell használni bőrradírt, hogy aztán ne legyen szőrbenövés vagy elég másnap is?
2014. máj. 6. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem egy hétig bírja epilálás után. 4 hetente szoktam epilálni, a rendszeresség sokat segít, mert jelentősen megritkult a szőr.

Nem szoktam radírozni, szőrtelenítés utáni nyugtató krémet használok

2014. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem szerettem az epilátort, mert a lábam sosem volt sima utána és tényleg 2-3 nap múlva már újra nőtt a szőr..viszont a karomon meg a hónaljamon tök bejött.
2014. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én előtte, utána is használtam bőrradírt, meg mindent, de így is benőtt a szőröm állandóan.
2014. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!