Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrápolás! Mi a sorrend?

Bőrápolás! Mi a sorrend?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az Avonos lehúzható arcmaszkomat (a fekete kaviárost). Egyből ki is próbáltam mielőtt bőrradíroztam szintén az Avonos solution termékkel. Ez eddig oké. Bevállt, azt kaptam amit vártam. Viszont van emellé még egy éjszakai arckrémem (a változatosság kedvéért szintén Avon, Solution, mattító) de nem tudom hogy ezt már felkenjem-e a szuperül megtísztított arcbőrömre. Nem lenne sok?
2014. máj. 6. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a főkérdésért, nem is a sorrend érdekel, nem tudom hogy jött ez a kérdés. :D
2014. máj. 6. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
hát,ha azt nézzük,hogy nekem minden nap kell bőrradírozás+ arcmaszk+tonik+arckrém (és így is mitesszeres vagyok :/ ),akkor én azt mondom h nem lenne sok.
2014. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest tényleg nem.. :D A miteszerek ellen használsz ennyi mindent? Nem szárítja agyon a bőröd a sok cucc? :( Nekem már nagyon durva lenne ezekután a tonik is...
2014. máj. 6. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
A mattító már sok szerintem.Ilyenkor egy hidratáló kellene.A mattítót napközbenre használd.
2014. máj. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy ez a mattító éjszakai. És szettben rendeltem, szóval van hozzá egy nappali krém is.
2014. máj. 7. 08:01
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
nem szabad napi szinten radirozni mert csak mégjobban megvasatgodik a bőr igy mégtöbb miteszer alakul ki mivel nem tud kiürülni a faggyú. Heti 1-2 alakalommal lehet. Sajnos ezt sok laikus elvéti, meg sajnos már reklmámoznak ugy is terméket hogy napi ahzsnálatra pedig az pont az ellenkezö hatást éri el. A bör minél ygakrabban koptatva van annál több sejtet termel, ez egy védelmi mechanizmus. Épp ezért van a börkeményedés is pl a lábon mivel járás közben koptatva van a börfelület állandóan. Hogy használd-e még az éjszakai krémet ki kell tapasztalni, ha ugy érzed sok ne hazsnáld ha ugy érzed igányli a böröd akkor hazsnáld. (kozmetikus vagyok)
2014. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem használom minden nap. Sőt. Bevallom őszintén nem volt nálam a smink lemosóm és mielőtt megmostam az arcom, a radírral tisztítottam le. Amúgy jó ha havi egyszer használom..
2014. máj. 7. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kozmetikus válaszoló!Az oké h mindenki azt szajkózza h nem jó a mindennapi bőrradírhasználat. Hidd el,próbáltam már,nem jött be.(ha nem használom a bőrradírt,akkor egyszerűen nem jön le a fejemről szinte semmi és ha az ilyen állapotban lévő bőrre tonikot teszek ill. hidratálót,akkor az pár óra alatt megkétszerezi mitesszereim számát-így is rengeteg van-és sok-sok gyulladt pattanást is okoz.Bár mostanában tonik helyett inkább csak lejegelem az arcom..)


Egyébként alapbból száraz bőröm van+ pattanásos,mitesszeres és a pórusaim is tágak...


Egyébként,Kérdező! Mi lett a vége az Avon termékek használatának? Használt vmit?

2014. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!