Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágjam le a...

Patricii kérdése:

Szerintetek vágjam le a mellig érő hajam ilyenre?

Figyelt kérdés

Beleszerettem ebbe a hajba, de félek, hogy megfogom bánni, ha levágatom. Nem tudom mit csináljak. Azt olvastam, hogy a fiuk átnéznek a rövid hajú lányokon. Amugysem volt még pasim és nem szeretném, ha a hajam miatt nem lenne, ami hülyeség, de lehetséges.



[link]



2014. máj. 7. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Mondjuk én is azok közé tartozom, akik "átnéznek" a rövid hajú lányokon. Mondjuk ez szerencsére annyira nem rövid, de nagyon a határon van nálam.
2014. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez nagyon jó, hajrá :P :D
2014. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
IGEN! Én is levágattam ilyenre a mellig érő hajam, mert imádom Taylor Swiftet és ki akartam próbálni! És vannak olyan srácok akaiknek tetszik a rövid haj! (pl az én barátom akit akkor ismertem meg mikor már rövid volt a hajam)
2014. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz pasid, az nem a hajad miatt lesz. Nekem 10 centis és derékig érő hajjal is udvaroltak elegen, szóval hülyeség, hogy átnéznek a rövid hajuakon.
2014. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a rövid hajú lányok, szóval tuti nem néznék át rajtad. Az én véleményem, hogy vágj bele, ahogy az előttem válaszolók is írták ennyi nem riasztja még el a fiúkat ;)
2014. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, ha már most sem vagy biztos benne. Az a baj ezzel a hajjal, hogy szerintem órák munkája, hogy így álljon..azzal azért legyél tisztában, hogy a tiéd nem mindig így fog állni. :s
2014. máj. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4.es vagyok. Azt még hozzátenném, hogy nekem volt ilyen hajam és napi 2 perc törődést igényelt, szóval időtakarékos haj :) De biztos hajtípus függő is.
2014. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!