Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington F3880 vagy Braun...

Remington F3880 vagy Braun 170s-1?

Figyelt kérdés
Villanyborotva vásárlás előtt állok, és e között a két típus közt vacillálok. Aki tud segíteni a döntésben kérem írjon véleményt, esetleg másik típust is ajánlhat, ami neki bevált (hasonló árkategóriában). előre is köszi mindenkinek!

2014. máj. 8. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A körkéses borotvák, mint például a Remington, erősebb arcszőrhöz ideálisabbak, míg a rezgőkéses típusok a gyengébbhez. Legalábbis nekem anno ezt mondták Media-ba, ezért vettem körkésest (bár azért néha megszenved a sima arcért :D). Viszont szerintem a rezgőkésessel jobban tudsz formát vágni... a másikkal nem igen lehet, mert az ideális használatkor körkörösen kell mozgatni.
2014. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy a kérdésben kiírt Remington modell is rezgőkéses! Nekem is erős az arcszőrzetem, akkor a rezgőkéses nem jó választás?
2014. máj. 8. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Hú bocs, nem láttam, hogy írtál.

Én igazából még nem próbáltam rezgőkésest. Nekem is az egyik Media Marktos dolgozó mondta ezt, aki odajött segíteni. Bizonyára értett hozzá, mert határozottan állította ezt. :)

2014. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval a Braunnal jobban járnál erős arcszőrzet mellé, ha minden igaz.
2014. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az ide kiírt Braun is rezgőkéses :)

Végülis nem bírtam magammal, és teganp este megvettem a Braunt. Azért akartam mindenképp rezgőkésest, mert egyszer próbáltam még évekkel ezelőtt körkésest (igaz nem Philipset), és az szétkapta az arcom. Azt is olvastam közben, hogy erős szőrre az a jobb, de akkor is szétszedne, attól félek... A rezgőkésesre mindenki azt írja, hogy kíméletesebb. Na majd kiderül! Mivel tegnap már meg voltam borotválkozva, így még nem próbáltam, de majd leírom, mire jutottam vele :)

2014. máj. 9. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Na és tényleg rezgőkéses a Braun... elnézést, benéztem valamit. :) Írj majd mindenképp észrevételt, érdekelne. Nekem körkéses Philipsem van, egészen jól elbán az szőrrel. Csak nem szabad túl hosszúra meghagyni, mert akkor szenvedés (de hát ez vele jár).
2014. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké :)
2014. máj. 9. 18:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Na megvolt az első borotválkozás. Az eredmény kissé vegyes. Elégedett is vagyok, mert egész tűrhető lett a kinézetem, de azért nem sikerült olyan szépen a dolog, mint pengéssel. Különösen a nyaki résznél hagyta kicsit hosszabbra. De nem rinyálok, mert tudom, hogy ugyanazt az eredményt nem lehet elérni, illetve "meg kell még tanulnom vele bororválkozni", mert teljesen más mint sima borotvával. Szóval összességében nem rossz :)
2014. máj. 11. 10:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, bár kissé megkésve vettem észre. Nekem egyébként már több, mint egy éve megvan a körkésesem és még mindig nem tudom rendesen leborotválni az ádámcsutkánál. Azaz persze, lemegy a szőr, de csak nehézkesen, ráadásul utána csupa piros lesz, annyit erőlködök ott. Persze ez nem zárja ki azt, hogy nem a borotva a hibás, hanem csak én vagyok a béna. :)
2014. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!