Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiniknek milyen hidratálót...

Tiniknek milyen hidratálót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és néha zsíros a bőröm viszont van amikor száraz, elszeretnék kezdeni hidratálót használni de nem tudom még is milyen fajtát és melyik márkából. Kinek milyen fajták jöttek be ilyen korban? 17/L
2014. máj. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Használj inkább Shea vajat, sokkal jobban megéri az árát, természetes, nincs tele vegyi anyagokkal, nagyon jól hidratál, és kombinált bőrre is nagyon jól beválik. Amióta azt használok, nem is kenek mást az arcomra. :)
2014. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zsíros bőrre nem annyira jó a sheavaj mert csak zsírosabb lesz tőle... inkább szárazra való.

Ami jó lehet talán az Oriflame teafás rozmaringos krémje, pont a kombinált bőrre ideális.

Esetleg Balea Young mattító.

Alverde vadrózsás. Ez nem 100%-ban talán de természetes összetevőkből áll, jófajta.

2014. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sheavaj nem fokozza a faggyútermelést!! Maga a vaj picit zsíros, ezért inkább éjszakai "krémnek" ideális, reggelre gyönyörű puha lesz tőle a bőr.
2014. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lassan szívódik be, annyi a baj vele.
2014. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És hol lehet venni shea vajat?
2014. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én herbáriában vetten, bioboltban is van, ill. neten lehet rendelni. 1700-ért vettem 100 ml-t, 3-4 hónapja, de alig fogyott belőle. Nagyon kevés kell belőle, hacsak nincs nagy kánikula, szilárd (nem krémes), de a testmelegtől felolvad. Estére arcmosás után törölközővel itasd fel az arcodról a felesleges vizet, és amíg még egy picit nedves, kend be vékonyan (nagyon vékonyan) az arcodat. Nappalra ne használd, mert lassan szívódik be, ha még mindig szükségét érzed, esetleg használhatsz nappali hidratálókrémet, de nekem nem igazán kell, amióta használom :)
2014. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Megérik az árukat. Én két hete vettem, de még szinte semmi nem fogyott belőle, pedig minden nap használom arcra, lábra.

2014. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!