Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolajat nedves vagy...

Kókuszolajat nedves vagy száraz hajra kell kenni? Olyan napon is használhatom, amikor nem mostam hajat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 19:02
 1/3 Ramcsiii ***** válasza:
Én is használom a kókuszolajat,amikor meg szeretném mosni,akkor előtte pakolást készitek és rá teszem pár órával előtte.És igen nyugodtan tehetsz a hajadra,ha száraz,ha nedves,de azt ajánlom csak a végeire..:)
2014. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hajmosás előtt száraz hajra kenem, szóval hajpakolásként használom, hajmosás után meg nedves hajra, de akkor csak nagyon keveset kenek rá. Szárazon hétköznapokra nem próbáltam még, félek akkor túl zsíros benyomása lenne a hajamnak.
2014. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ramcsiii ***** válasza:
Hogy ha kened szárazra 2-ik akkor nyugodtan birod a végeit,feljebb már ne mert akkor tényleg zsiros hatást kelt..:)
2014. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!