Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék házilag bőrradírt...

Szeretnék házilag bőrradírt készíteni ezek vannak otthon nem tengeri só v cukrot sima étolajat mézt és joghurotot rakok majd bele?

Figyelt kérdés
ez jó szerintetek és ha igen meddig hagyjam magamon vagy pontosan ezt h kell csinálni előre is köszy a válaszokat:)(még sosem csináltam ilyet:$)
2009. dec. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt javaslom:

cukor,kevés citromlé és felkened. De ne legyen híg,inkább sűrű. Felkened, jól megdörzsölöd kb 5 percig, aztán lemosod. Aztán egy sima arckrémet kenhetsz fel.

2009. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a saját bőrradíromat úgy készítem el, hogy kicsi arckrém/testápoló + sok cukor. Próbáld ki nagyon jó puha lesz tőle a bőröd!:) (és nem is kell hozzá sok dolog)
2009. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is pont tegnap csináltam életem első házi bőrradírját. Tejszín volt benne meg sok cukor, és szerintem nagyon jó lett :) Én 2-3 percig dörzsölgettem, utána lemostam, végül bekentem az arcom arckrémmel.
2009. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah am nem az arcomra szeretném kenni hanem így a lábam kezem dekoltásom stb...
2009. dec. 27. 18:22
 5/7 A kérdező kommentje:

azért köszy a válaszokat:)

kiis próbálom:)

2009. dec. 27. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Az jó amiket írtak!Én is cukorral szoktam összekeverni a testápolót és úgy maszírozom a bőrömbe!Ma meg is csinálom!:)

20L

2009. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszy:)
2010. jan. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!