Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés után mennyi idővel...

Sztrecskó kérdése:

Hajfestés után mennyi idővel lehet C-vitaminos hajszínleszívó hajpakolást alkalmazni?

Figyelt kérdés
Eredetileg középbarna hajamat két éve festettem vörösre, majd egy hirtelen megfontolásból beszíneztem feketére. Nagyon tetszett, teljesen jó volt, csak éppen ebből nem tudok egyszerűen másik színt varázsolni. A 24 hajmosásból 16-on már túl voltam, amikor megpróbáltam padlizsánszínűre beszínezni, de semmi nem látszik. A fekete szín élénkebb lett, pedig korábban már egy-egy helyen látszódott alatta a vöröses árnyalat. Az lenne a kérdésem, szerintetek közvetlenül hajszínezés/festés után mennyit kell várni, hogy C-vitaminos hajpakolást csinálhassak? És utána mennyi idővel festhetem be a hajamat újra?

2014. máj. 10. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a saját példámat tudom felhozni. 1 hónappal ezelőtt történt meg velem, hogy az amúgy is szőke hajamat befestettem de nem csak a tövét hanem a teljeset...beszürkült az egész :S Itt egy válaszoló mondta el a C-vitaminos trükköt amit én kb hajfestés után 2-3 órával alkalmaztam is és újra szőke lett a hajam. Igaz kiszáradt tőle teljesen de egy nagyon szuper balzsammal l'oreal elseve total repair extreme 2x használata után rendbe jött a hajam. Én ezután rá 1 hónappal már csak a tövét újra festettem.
2014. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajfestés után minél hamarabb használod annál hatásosabb.
2014. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

És a hajszínezőre haszál szerintetek?

2014. máj. 10. 11:07
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező kipróbáltad azóta?:)
2014. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, kipróbáltam, és sokat használt!

Sokat roncsolta ugyan a hajamat, de ez nem meglepő, hiszen a feketére több alkalommal is használtam, pár héten keresztül. Az aszkorbinsav meg ugyebár elég erős...

2014. szept. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!