Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázással és epilálással...

Gyantázással és epilálással kapcsolatban vannak tanácsaitok?

Figyelt kérdés
Minden héten 1x epilálok. Miért nő ki ilyen gyorsan?Másoktól azt hallom, hogy 3-4 hetente járnak gyantáztatni...nekem meg már 2 nap után elkezd nőni.Gyantával és epilátorral is, olyan mintha csak bele vagy elszakítaná a szőrszálakat.Tudnátok tippeket adni mi lehet a baj?

2014. máj. 10. 13:08
 1/3 anonim válasza:
én gyantáztatni szoktam, epilálást nem bírom..de nekem is ugyan olyan hamar visszanő, ez van.Minden ember más.
2014. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is epilálok és nyáron akár heti 2x is kell... viszont minél gyakrabban csinálod, ugye annál inkább eltolódik a szőrszálak növési ideje. mert érted, ha te hetente epilálod, akkor egy hetes csúszással fognak kinőni.


én is így csinálok, de nekem ez nem gond, hamar megvan és nem is fáj már, a tipp amit csinálhatsz, hogy bevárod a többi szőrt, tehát 1 hónapig nem gyantázol, epilálsz és akkor egyszerre el tudod távolítani.


egyébként igen, azért van, mert néhány szőrszál beszakad, nem kijön gyökerestül.

2014. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyantával sose volt ilyen gondom, csak epilátorral. Azzal hetente kellett szőrtelenítenem és még így sem volt sose sima a lábam. Azóta vettem gyantamelegítőt patronnal, az egybe leszedi az egészet és minimum 2 hétig sima vagyok. Mondjuk ha nem jól használod akkor eltépi a szőrt és úgy nem sokat ér. Nem lehet ez volt a baj?
2014. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!