Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász hogy tudja úgy...

A fodrász hogy tudja úgy kiegyenesíteni a hajamat, hogy egész héten úgy marad? Mit tesz rá?

Figyelt kérdés

Biztos nektek is feltűnt már, hogyha fodrász vágás után kiegyenesíti a hajatokat, akkor az tartósan úgy marad. Ha én otthon csinálom magamnak, sip-sup visszapöndörödik.


Azért lehet mert valami kencét tesz rá? Tudja valaki mit tesz rá?


Vagy egyszerűen jobb a hajvasalója?


2014. máj. 11. 18:04
 1/10 anonim válasza:
Van egy olyan fodrász eljárás, hogy három hónapig is úgy marad, még mosás után is, de azt nem tudom, hogy mivel csinálják. Én is így vagyok egyébként, most is beugrott a hajam ebben az időben.
2014. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Meg a fodrász előtte megszárítja simára, és utána már könnyebb vasalni.
2014. máj. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én fodrászom nem szárítja simára, hanem jól összeborzolja a kezével a hajszárító alatt. Nem tudom miért, ezért gondoltam hogy valamelyik kence miatt állhat úgy.
2014. máj. 11. 18:15
 4/10 anonim válasza:

Mondjuk inkább úgy szokta, na de akkor is nem marad kócos, utána meg mikor kivasalta tesz rá valamit, habot, és attól még jobban úgy marad.

De én sem tudom olyan jól itthon, eleve hullámos hajam van.

2014. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én is szoktam habot tenni rá, mégsem olyan. :)

De valami más kencét is rak rá szárítás meg vasalás előtt. Jó lenne tudni, hogy mit.

2014. máj. 11. 18:19
 6/10 anonim válasza:
Na meg, ő kevés hajat simít egyszerre, keveset fog be, vékony tincset, és hátul is hozzáfér, mert ha valaki magának csinálja, az hátul nehezen tudja.
2014. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, feltűnt. :D Göndör hajam van, ha én vasalom ki, már másnap elkezd bekunkorodni a vége. Ha a fodrász csinálja meg, 1 hétig szög egyenes. Nekem se tesz rá semmi kenceficét... szerintem az is számít, hogy ő másképp tudja vasalni, mint te saját magadnak. Meg neki lehet jobb minőségű hajvasalója van (nekem remington van).
2014. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En ki tudom olyan jol egyenesiteni magamnak mint a fodrasz pedig gondor hajam van. Nincs semmi titok, egyszeruen csak tudni kell hasznalni a hajvasalot.

Azert itt egy link, ha erdekel:


[link]

2014. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hajvasaló használata is lényeges, a hajvasaló típusa is, és igenis kell hővédőt tenni a hajra. Nem csak a haj védelme miatt, hanem mert ezekben általában van párataszító anyag, ami megakadályozza, hogy a hajszál felvegye a levegőből a párát, ami tönkreteszi a kivasalt hajat.
2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

got2b straight on

Nézz utána! Ez egy hajkiegyenesítő spray. Ilyen van itthon de nem tudom hogy működik-e mert nemigen használom.:)

2014. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!