Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajam van, egész életemb...

Rövid hajam van, egész életemben (35) barna és fekete voltam, amit imádok, de tönkreteszi a hajam, plusz nagyon lekezdtem őszülni, és amikor nő a töve, borzasztóan elüt. Csúnya. Hogyan legyek szőkés?

Figyelt kérdés
Egy fodrász ismim régebben is mondta már, hogy miért nem próbálkozom a szőke valamilyen árnyalatával, mivel zöldes kék szemem van jól menne hozzá, és ha nő lefelé, nem tűnne fel annyira. Hát most jött el az idő. Bár nem vagyok egy szőke típusú alkat, de kipróbálnám, mert tök nyanyás vagyok amikor elüt a töve a hajamnak. Kérdés, hogy én otthon megtudnám csinálni magamnak? Dobozos kész festékkel biztosan nem, de mit kellene vennem hozzá? Köszönöm.

#fodrász #szőkítés #szőke árnyalat #új hajszín
2014. ápr. 29. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szőkítőpor + 12% oxi, leszívatni vele a hajad, abból valami sárgás szín lesz jó esetben, mivel rövid hajad van nem hiszem hogy vöröses foltos lesz. Én azt ajánlom hogy a szőkítő felkenése előtt kend be a hajad olajjal, például kókuszolaj. Így kevésbé fogja kiszárítani. Ha megvan a sárgás haj, akkor arra kenheted a választott színű hajfestéket, gyenge oxival (fodrászkellékesből mindezt).

De ha maradni akarsz inkább a sötét hajaknál akkor megoldás lehet az is ha hajmosáskor hajszínezőt keversz a hajpakolásodba, így talán nem látszana a lenövésed.

2014. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos életkoron túl előnyösebbek a világosabb árnyalatok, ez tény. Én azonban semmiképp nem fognék ebbe bele otthon egyedül.
2014. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!