Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hozzaertok! Tudnatok ajanlani...

Hozzaertok! Tudnatok ajanlani egy olyan napolajat/naptejet nekem, ami ved a karos sugaraktol, de ugyanakkor barnulok is vele?

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyesen megválasztott faktorszám a döntő, én pl., bár fehér a bőröm tökéletesen elvagyok egész nap a strandon egy 15-ös faktorú naptejjel és így barnulnom is sikerül. Ha az 50-essel kenném magam, akkor biztosan nem barnulnék semmit, de azért ezzel nagyon vigyázni kell, hogy valóban a neked megfelelőt használd, én minden fürdés után újrakenem magam. A krém állagú nyújtja a legjobb UV védelmet, tehát az mindig erősebb, használj inkább spray-t, esetleg olaj alapú spray-t.
2014. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudományos értelemben: a kettő teljességgel kizárja egymást, mert a barnulás azt jelenti, hogy a bőr károsodott, nem sikerült megvédeni.
2014. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!