Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyanta szakértők! Jó tanácsok...

Gyanta szakértők! Jó tanácsok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Világ életemben borotvát használtam, idestova 7 éve. Többször kacérkodtam a gyanta használatával, de most ténylegesen ki szeretném próbálni. Ajánlanátok terméket hozzá? Elmondanátok mi a hideg és meleg gyanta közti különbség? Totálisan kezdő vagyok, fogalmam sincs hogy kezdjek bele. A lábamat szeretném gyantáztatni.

2014. máj. 12. 22:15
 1/5 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz! Nala mindent megkerdezhetsz es megcsinalja tokeletesen! En egy eve gyantazok es egyre vekonyabbak a szorszalaim. Erdemes! Magadnak eloszor halal hidd el , tapasztalat:D
2014. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mindig magamnak csináltam, semmi gond nincs vele.

A legegyszerűbb gyantapatronnal. Ehhez kell gyantapatron melegítő gép+patron bele+lehúzócsík. Pl egy ilyen szett tökéletes lehet a célra és ez sokáig elég is. [link]

Egy patron kb 3 alkalomra elég, használni nagyon egyszerű, felkened, papírt teszel rá, letéped gyorsan.

A hideg gyanta ennek az előre elkészített változata, erősebb szőrrel nem tud mit kezdeni, valamint drága is.

2014. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meleggel érdemesebb a hideg könnyebben beletöri.
2014. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hideg gyantaszalagokat használok, és szeretem. Árban kevésbé érmi meg, mint hosszútávon a meleg, patronos, de én azzal csak kínlódok. Ragadok, összeégetem magam...
2014. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
cukorgyanta!!!!! fele annyira fáj, dupla olyan jó! olvass utána, otthon is elkészítheted akár :) de ha neten rendelsz sem drága. nem könnyű megszokni, de totál megéri a kezdetleges kínlódást.
2015. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!