Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés probléma? Bővebben...

Hajfestés probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Másfél évig feketére festett hajamat leszívattam és barnára festettem. Első két alkalommal Kallos Prestige 4.0- ás (középbarna) hajfestéket használtam, szép barna színe is lett a hajamnak. Picit volt csíkos és helyenként szőkés árnyalatú, ezért Wellaton hab állagú 4.0- ás (középbarna) festékkel még egyszer átmentem a hajamon, az eredmény viszont borzasztóan sötét, szinte fekete lett! Volt már valakinek ilyen? Fog még kopni ez a festék? A festés óta nem mostam azóta hajat. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 16. 11:37
 1/6 A kérdező kommentje:
A festés óta még nem mostam hajat*
2014. máj. 16. 11:40
 2/6 anonim ***** válasza:

4.0-ás szám barnát jelent, ami nem fodrász szemmel, hanem a hétköznapi ember számára szinte feketének tűnik. Ezért lett ilyen.

Ha már leszívattad, akkor érdemes lett volna világosbarnát (5.0) rátenni.

Sajnos a barna kb. olyan mint a fekete, nagyon nehéz tőle megszabadulni.

2014. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt sajnos nem tudtam. :( Szerinted fog még fakulni? Vagy ledobja valamennyire a hajam ezt a színt? Szeretnék barna lenni, csak nem ennyire... Ez számomra inkább fekete. :(
2014. máj. 16. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fakult akárhányszor mostam, pedig nem is festék volt, csak tartós színező. Korábban, amikor más színűre festettem, mindig kijött egy idő után, de a barna benne maradt.

De szerintem neked fog azért valamennyire, mert leszívattad előtte és így biztosan nem tud annyira benne maradni.

2014. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2014. máj. 16. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:
wU2 sampon és a nap együtt jó barátod lehet :) kopni fog, nyugi :9
2014. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!