Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magától begöndörödött haj?

Magától begöndörödött haj?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamnak gyönyörű göndör haja van.Kérdeztem,hogy mindig is ilyen volt? Azt mondta,hogy nem,mert 2 évvel ezelőtt göndörödött be neki csigásra.csak úgy. Én meg mindig is olyan hajat szerettem volna,és nem értettem,hogy hogy lehet csak úgy magától begöndörödnie? :D

Amúgy nekem is régen ilyesmi göndör hajam volt,csak le kellett vágni...Szóval...ez nála genetika,vagy mi?



2014. máj. 16. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és kipróbáltam göndör hajra való hajhabot,hátha...És most arra vagyok rákattanva,hogy legyen ilyen hajam.
2014. máj. 16. 16:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. Kiskoromba egyenes hajam volt, aztán pár éve levágattam és azóta iszonyat göndör. Nem tudom miért van ez, engem is meglepett
2014. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Függ a hosszától, nekem pl amíg rövid volt egyenesre száradt meg, most hogy kicsit hosszabb (államig ér) elég göndör. Egész régen hosszú hajam volt, akkor se volt göndör. De nyilván egyénfüggő is mert láttam már rövid és hosszúhajú embert is göndör hajjal :).
2014. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem most mellig érő,és kicsit hullámos.Elképzelhető,hogy ha például borda alá növesztem,akkor göndörebb lesz?Mert nekem volt már állig érő hajam,és akkor egyenes volt...Lehet amúgy valamit tenni,hogy természetesen göndör legyen? (Nagyon szeretnék göndör hajat) :D
2014. máj. 19. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
én is így voltam, 15 éves koromig szögegyenes hajam volt, aztán levágattam és utána ahogy nőtt loknis göndör lett (derékig ért a hajam és olyan szép volt) majd levágattam és most egy kicsit hullámos, de inkább már egyenes :/
2014. máj. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kis koromban göndör hajam volt, 13-14 évesen vágattam vissza váll fölé érőre a hosszúból, azóta újra göndör, már valószinűleg ilyen marad. Mikor hosszabb volt a hajam, akkor is hullámos volt, csak a súly lehúzta a loknikat. :) Én egyébként sokáig egyenest akartam, de mostmár nagyon szeretem így. :) Legegyszerűbb, ha elfogadod a hajad úgy, ahogy van. ;)
2014. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!