Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Hogy világosítsak a...

Segítség! Hogy világosítsak a hajamon? (lent)

Figyelt kérdés
alapból gesztenyebarna a hajam de már másfél éve fekete , most 2x alkalmaztam a colour B4-et de foltos lett és vissza is sötétedett..:S most réz vöröst vagy világoz barnát szeretnék ...de nem tudom mit tudnék csinálni..nem akarok szőkíteni...ötlet?
2014. máj. 16. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak szőkíteni lehet, úgyhogy vagy bevállalod, vagy lenöveszted, az pedig nem fog túl jól kinézni egy jó darabig.
2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!szerintem sehogy hagyd lenöni most en is ezt teszem gesztenyebarna nekem is es mellé nyultam a hajfesteknek sotet majdnem fekete lettem elkeseredtem elmentem fodraszhoz leszivatni hat azota is szivok tok szaraz a hajam es a szivatas utan hiaba festette be a fodrasz nem fogta be a hajamat barnara majdnem vörös hajszinem volt majd fraszt kaptam mikor vegzett hogy hogy nezek ki most mar eleg jol kopik 2cm mar lenött w2sampont es citrom levet hasznaltam vilagositasra egy kicsit segitett
2014. máj. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
c-vitaminos pakolás.
2014. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vált be
2014. máj. 16. 21:44
 5/5 anonim válasza:
Mi nem vált be a pakolas ?
2014. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!