Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gesztenye színű hajból (festet...

Gesztenye színű hajból (festett) ami egy ideje már nem volt festve, sötétszőkét hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés

Már volt minden hajam, szőke, piros, fekete, lila, barna, sárga...de most bajban vagyok. Fodrászhoz megyek, aki a barátnőm, és magam viszem a szőkítő port+festéket. Ő azt mondja ha kiszőkítjük és rámegyünk a 8-as szőkével jó lesz, viszont én nagyon félek, hogy kaki színe lesz, amivel utcára nem akarok majd menni.

Szerintetek?



2014. máj. 17. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tudja mit csinál akkor nem lesz gond. Először a haj közepére kenje fel, aztán a végeire, majd a tövére a szőkítőt, aminek elég erősnek is kell lennie hogy leszedje a festéket, minimum 9% oxi kell, de a közepére 12% is kellhet akár, de ha fodrász akkor tudnia kell mit használjon hova...
2014. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!