Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett középbarna hajból...

Festett középbarna hajból hogy lehet sötétszőkét csinálni?

Figyelt kérdés

Az eredeti hajam is ugyanilyen barna mint a mostani csak sokkal fakóbb, tehát nem csillog olyan szépen ha rásüt a Nap. Na de az a helyzet hogy nagyon meguntam ezt a hajszínt mert mindenki barna már és szeretnék változtatni.

Sokan mondták hogy a festett sötét hajtól nagyon nehéz megszabadulni, sztetek mi a megoldás?


2010. jún. 12. 14:33
 1/4 anonim válasza:
Az is egy lehetőség, hogy elmész fodrászhoz aki rak bele szőke melír tincseket, s egy idő után egyre több lesz benne s befestheted szőkére az egészet, vagy pedig mindig valamennyivel világosabb színt választassz, míg végül szőke nem leszel. Én a melír mellett döntöttem s utána lettem csak szőke.De vigyázz mert ha egyből átfested érdekes szín is kijöhet belőle. Valamint nyáron a szőke könnyen kisárgul a naptól és az már nem annyira szép.
2010. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nekem a sötétbarna hajban egyáltalán nem tetszik a szőke melír, max a világosbarnában.

Szted világosbarnát

2010. jún. 12. 14:55
 3/4 A kérdező kommentje:

lehet belőle csinálni?

vagy csak leszivatással?

2010. jún. 12. 14:55
 4/4 anonim válasza:
szerintem a leszivatás nem tesz vmi jót a hajadnak. De egy fodrász biztos, hogy tudja mi a megoldás. Én most festettem nyárra szőkéről barnára, az lényegesen egyszerűbb volt. De hogy vissza hogy fogom csinálni azt még nem tom. Már kb 5 éve voltam szőke és én pont azt untam meg. Végülis gondolom utána nem kellesz mindig szivatni, akkor egyszer még belefér. Van egy ismerősöm akinek sokszor kellett hogy megmaradjon a szőke és neki nagyon száraz,meg szálkás lett tőle a haja így visszatért egy sötétebb árnyalathoz..
2010. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!