Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre mit ajánlotok?

Zsíros bőrre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 15 éves vagyok és hát a bőröm elég csúnya, zsíros és pattanásos. Kozmetikushoz megpróbálok minél többször járni tehát azt ne ajánljátok.(: Milyen arcpakolást, arc/bőrradírt, mély tisztítót mg ilyeneket tudtok ajánlani, amitől szép lesz a bőröm, vagy kevésbé lesz zsíros és pattanásos? Tudom ez rajtam is múlik, kerüljem a zsíros meg ilyen ételeket, de azért egy jó arctisztító se ártana, ti miket ajánlotok?(:

2014. máj. 18. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Agyagos tisztító maszk vagy teafás.Arcradír.
2014. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alapból ilyen a bőrtípusod akkor mindig is ilyen lesz bármit csinálsz. Sokat nem lehet tenni. Nekem ami bevált hogy nem használok zsíros bőrre való szárító kencéket, mert attól csak zsírosabb lesz utána. Hidratálok minden reggel (Eveline Pure Control), olyan alapozót használok ami mattít (Bourjois 123), ha nincs túl meleg akkor ez így elég is. Ha melegebb van akkor púderezek, ezt többször is kell egy nap, ha kezd fényleni az arc.
2014. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kővári Lili válasza:

Nekem is pattanásos, és zsíros az arcom.. De én nem szoktam venni ilyen arctisztítókat, csak egy jó fajta testápoló vagy arckrémet szoktam venni.. De én a zsírosodás és a pttanások ellen ezt csinélom:..

Minden este fürdés után, és minden reggel megmosom az arcom szappannal, mert az leszárítja a pattanásokat, és nem lesz tőle zsíros a bőröd. Aztán úgy délután mindig kend be az arcot egy arckrémmel, hogy azért ne száradjon ki az arcod. De zsírosodhat az arcod az ilyen tisztítóktól is. Szóval mosd meg az arcod minden este, és reggel szappannal.. Nekem beválik, és nem lesz yira pattanásos sem az arcom!! :))

2014. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!