Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Kozmetikus kinyomkodt az...

SOS! Kozmetikus kinyomkodt az arcom es a fele begyogyult a fele meg sebes lett es sotetbarna . Bovebben lent?

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam kozmetikusnal , es a piros foltok rendbe is jottek de van egy hely ahol sebes lett es lila. Mit tegyek mivel kenjem? Nem akar elmulni...

2014. máj. 18. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott lehet,hogy a bőr alá vérzett egy kicsit.Nyugtató aloe vagy kamilla segít.
2014. máj. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is ez van! mindig amikor elmegyek, pontosan ugyan ez lesz a helyzet. de inkább ez, minthogy csupa pattanás legyek, amit nem tudok magamtól kezelni! :S már lassan egy éve járok kozmetikushoz, és a legproblémásabb hely az arcomon, csupa barna folt! most már csak a jó időre várok, hogy egy kicsit enyhítsem a foltokat napozással. ezen kívül, a kozmetikai csiszolást ajánlom neked, én már egy ideje azt használom, és hááttt.... lassan, de azért javít a foltokon.
2014. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!