Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/lányok! Nektek szokott...

Fiúk/lányok! Nektek szokott koszos lenni a hajatok?

Figyelt kérdés

Úgy értem,nem korpás meg zsíros, hanem konkrétan koszos. Én a fővárosban élek belvárosi kerületben már 8 éve, de mégis csak mostanában kezdett el koszolódni a fejem.


Olyan, mintha homok lenne a fejbőrömön, biztosan nem korpa. Nem látszik, de a kezemmel, ha a hajamba túrok, lejön. Nagyon zavaró. Ti valahogy tudtok ellene védekezni, illetve ti tapasztalok hasonlót?


2014. máj. 19. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott, de én egy nyugis faluban élek. Viszont láttam valamilyen műsorban egyszer hogy mennyi piszok meg kosz, por verődik fel az utcákon az autók miatt főleg, az rákerül az ember ruhájára, bőrére, haja közé. Szóval ha sokat járkálsz kint forgalmas helyen, akkor nem csoda ha koszos vagy. Gyakrabban kell hajat mosni, vagy sapkát hordj.
2014. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!