Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mit tegyek?

Pattanások ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. A 7. (!!) krémet használom már egy hónapja és SEMMI javulás. Ebből a 7-ből 3-at bőrgyógyászok írtak fel... Egyik se használt, egy kicsit se! Az arcom, nyakam pedig nagyon pattanásos.


Érdeklődnék, hogy van valami módszer, amivel mintát vehetek a bőrömről és azzal keresek fel egy szakembert?



2014. máj. 19. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél élesztőt! Egyik ismerősöm szakácsiskolába jár és a tanárai mondták neki és azóta neki is szépen letisztult a bőre.
2014. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biosz órán beszélt erről a tanár és mondta hogy akinek nagyon nem akar elmúlni az tud venni gyógyszertárban antibiotikumot rá.
2014. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy hónapja használsz 7 krémet? Vagy én értem félre, de egy krémet használj csak egyszerre, és azt legalább 3 hónapig, mivel annyi kell hogy lásd van-e hatása. Nyilván mindenkinek más válik be, attól is függ mi okozza a pattanásokat. Ha hormongondok akkor gyógyszeres kezelés kell, anélkül nem fog helyrejönni. De van akinek simán csak egészségesen kéne étkeznie és megoldódna a gond. Van akinek gyulladás, rossz fog, hasonlók miatt vannak pattanásai. Szóval szépen sorba ki kell próbálni mindent. Aztán valami majd beválik neked is.
2014. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

14 éves korom óta a hetedik :)


Élesztőből kb. mennyit egyek és hány naponta?

Valamint az élesztő (esetleg összekeverve yoghurtal és mézzel) arcra kenése használ?

2014. máj. 20. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikai tisztítás,ő kitisztítja nem felszíni krémet ad rá.Mellesleg jobban ért hozzá,mint az agyon elfoglalt doki.
2014. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kozmetikai tisztításban is volt már részem. 5 év alatt 3x adtam annak is egy próbát. Egyszer vagy 5-6 héten át jártam (hetente 1x).


Egyébként nincsenek hormongondjaim, nagyon egészségesen táplálkozom. A tinédzser kori (ami az emberek 90%-át érinti) pattanásokkal küzdök még mindig.

2014. máj. 20. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is 23 vagyok, és én is kb. 14 éves korom óta használok krémeket, gyógyszereket.

Én nem 7, nem 8, hanem kb. 60 féle terméket próbáltam már ki, de szerintem még az is kevés. És hogy mi történt? Az égvilágon semmi! Ugyanúgy ronda undormányok vannak rajtam. Ennyi pénzből egyébként már új arcot csináltathatnék, főleg, hogy voltak 15.000 ft-os krémek is, amik egyébként a legtöbbet ártották:D Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek??:|

2014. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írok majd ki egy másik kérdést. A kozmetika felé hajlok egyébként (valaki új felé), de leginkább az érdekelne, hogy tud-e valaki valahol valami doktort, aki rászán ~5 percet és megvizsgáltatja a bőrömet és aztán az alapján ír fel valamit, ami gyógyít, mert manapság ránéznek fél méterről 3 másodpercig és felírnak valamit, az 50 közül. Ilyet én is tudnék...
2014. jún. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!