Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúk miért vasalják a...

A fiúk miért vasalják a hajukat? Miért jó, ha teljesen egyenes? Nem csak fiúknál, lányoknál is.

Figyelt kérdés

Ez most lehet egy ostoba kérdés, de egyszerűen nem értem.

Bevallom, egyik fiúideálom a hullámos haj, valamiért imádom az olyan srácokat, de azért sokszor volt, hogy mikor kapcsolatban voltam valakivel, felmerült valahogy a téma, és a legtöbb azt mondta vasalja a haját, és igazából hullámos vagy göndör lenne. Hiába erősködtem, továbbra is vasalták a hajukat, és ez nem csak kapcsolataimban, hanem baráti társaságomban is előfordult.

18 éves lány vagyok, megértem, ha pocséknak érzed reggel a hajad, ilyenkor én is hajvasaló segítségéhez fordulok, de egyszerűen nem tudom megérteni a mindennapos kínszenvedést a hajvasalóval. Sőt, még a lányoknál se, pedig sok szép hajú ismerősőm van, de mindig vasalják. :( Ráadásul még olyan természetellenes hatást is vált ki néha, hogy az szörnyű. Nem akarok sértegetni, se megbántani senkit, azért is csináltam ezt a kérdést, hogy vélemyéneket hallhassak/olvashassak. :)



2014. máj. 19. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert elégedtlenek az emberek. Ha göndör, akkor egyenest akar, fordítva is... :D
2014. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert az emberek már csak ilyenek, nekem egyenes a hajam, én hullámosra szoktam megcsinálni néha, mert az jobban tetszik.

Akinek hullámos az meg egyenesre akarja. Habár aki minden nap vasalja azt én sem értem, mert tönkremegy tőle a haja és az mindenképp ronda lesz.

2014. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aiji válasza:
Az a haj stílusától is függ ám. Pl. nekem rövid hajam van de nagyon és most tervezem még inkább levágatni de az alja így is begöndörödik (emos stílusú a hajam) és nekem is vannak fiú ismerőseim akiknek egyenes és göndör a hajuk mégis vasalják de van olyan is akinek csak enyhén göndör és nem vasalja pedig neki is emos stílusú. Szóval szerintem ez ember és haj stílus függő
2014. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!