Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnik száraznak a...

Miért tűnik száraznak a hajam, ha hajszárítóval megszárítom, ha meg utána kivasalom, akkor szép sima, fényes?

Figyelt kérdés
Eredetileg göndör, hullámos hajam van, ha kiszárítom hajkefével és hajszárítóval egyenesre, akkor a vége úgy néz ki, mintha száraz lenne, össze vissza áll, meg minden. Ha hajvasalóval kivasalom, 200 fokon, akkor viszont szép lesz a vége is. Miért?

2014. máj. 12. 15:39
 1/5 Ramcsiii ***** válasza:
Hát igen..Legtöbben gondolom ezért vasalják,mert Én is igy csináltam,gondoltam magamban ha már szebb ugy a hajam miért is ne.Én is azt hittem száraz de tévedtem,mert nekem is hullámos a hajam és mikor ki van száritva mint az oroszlán sörénye ugy néz ki..De nem száraz,mivel most vágattam a végeit!! Ugy hogy szerintem nem éri meg annyi vasalgatás,inkább csak a frufrum igazitom vasalóval és kész..Növesztem,és ezért sem éri meg a vasalgatás..Ugyhogy nem csak Neked ilyen a hajad. :)
2014. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha göndör/hullámos, akkor nem úgy veri vissza a fényt, mint amikor szögegyenes. Ennyi. Ez csak látszat.
2014. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha meg nem vasalom, nagyon csúnya... tapintásra is más :D

Most telenyomhatom hajhabbal, akkor úgy szép, szép, de másnap valami borzalom, hogy mennyire zsíros lesz... Ha meg nem csinálok vele semmit, még össze sem tudom úgy fogni, mert felül nem áll meg szépen, a göndör rész nagyon csúnyán kiáll...

2014. máj. 12. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szánj egy kis pénzt a tartós hajegyenesítésre. Teljesen tönkre fog menni a hajad a folyamatos vasalgatástól...
2014. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ramcsiii ***** válasza:
Hajhabozni miután megmostad?! O.o Komolyan,haddjad a hajad pihenni is,tényleg tönkre fog menni..A hajhabot inkább formálásra használják,persze hogy másnapra olyan mintha zsiros lenne..
2014. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!