Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik levágatták...

Lányok, akik levágatták hosszú hajukat. Egyszerre; vagy több részletben lett levágva a hajad?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egyből rövidet vágattál, vagy fokozatosan?

Milyen hosszú volt és milyen lett?



2014. máj. 20. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

A rövidből elég volt gyerekkoromban. Soha nem vágatnék azt többet.

Extra hosszúból (fenékig érő) hosszút (lapockáig) vágattam legutóbb.

2014. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Kb derékig ért alapból, azt vágattam először vállig, majd lett belőle egy állig érő frizura, majd egy ilyen rövid: [link]

Most éppen növesztem, kb állig ér jelenleg, de szeretnék vállig érőt (hosszabbat nem).


Nagyon sok nő (és talán még több férfi) ódzkodik a rövid hajtól, mert szerintük az nem nőies. Én viszont azt gondolom, hogy az régen rossz, ha valaki csak attól nőies, hogy hosszú a haja. :)

2014. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Merészség hiánya? A legtöbb esetben sokkal inkább önismeret!


Ismerem a fejformámat, a hajam típusát, ebből adódóan tudom, hogy a rövid haj nem örömöt, hanem örökös kínlódást jelentene. A világ hajhab/lakk/wax készlete nem lenne elég, hogy úgy álljon, ahogy akarom.


Az, igaz, hogy valaki csak a hajától még nem lesz nőies, de ha egy gyönyörű hajzuhatagtól sokkal inkább az lehetek, miért fosztanám meg magam tőle?

Csak azért, hogy ne nevezzenek "gyávának"? :) Inkább "gyáva", mint hülye.


Akinek az a vágya, vágassa. De ne általánosítsunk már visszafelé sem.

2014. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig volt hosszú hajam, derékig érő, de marhára untam, szóval kinéztem egy jó frizurát, vállig érőt és levágattam olyanra. De a fodrász nem pont olyan formát vágott, ezért gondoltam egyet és vágtam magamnak egy ilyen rövidebb emós frizurát... jól nézett ki, de sok baj volt vele, a rövid hajjal sokkal többet kell foglalkozni hogy jól álljon, mint a hosszúval, ami magától is mindig szépen állt.
2014. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem volt "rövid" a hajam, mégis sokat vágtak le, derékig érőből mell felettig érő fokozatos lett.

Azóta már visszanövesztettem, soha többet nem vágatom olyanra, nem állt jól, nem lehetett vele semmit kezdeni, folyton szétállt a fokozatok miatt...

2014. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem derékig érő hosszú hajam volt. Amikor férjhez mentem, utána levágattam vállig érőre. Pár hónapig újra növesztettem, de igazából nem akartam már újra hosszút, ezért visszavágattam vállig érőre.

Most nem rég pedig jó rövidre vágattam és fel lett nyírva hátul. Szóval nekem a jó hosszúból lett jó rövid kb. 7 hónap alatt.

2014. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
En egyre rovidebbre vagattam
2014. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én először vágattam egy bubi frizurát ami még eltakarta a fülem rendesen. Aztán utána kiakartam próbálni még rövidebbet és akkor lett levágva ilyen pixie fazonra. Ez négy éve volt és azóta is imádom.
2014. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hátközépig érő hosszú egyenes barna hajam volt kb. 10 évig, annyit szoktam vágatni amennyit épp igényelt a végéből. (pár centit) Tavaly bekattantam, eléggé összejöttek a dolgok, elmentem és rábíztam a fodrászra hogy vágjon nekem rövidebb hajat. [link]


Először amikor levette a vállamról azt amivel letakar, nagyon meglepődtem. Otthon picit megbántam. De mikor párom meglátta, ő 5 éve úgy ismert a hosszú egyenes hajammal....na ő imádta. :)

2014. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mego válasza:
Váll alatt ért kb. 15 cm-rel és már nagyon nem szerettem. Két részletben érte el a mai váll fölött kb. 5cm-rel érő hosszát. Hosszú világos barnából rövid szőke lettem oldalfrufruval és imádom! Mostanában nem fogom megnöveszteni.
2015. aug. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!