Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen hajat vágatnátok?...

Ti milyen hajat vágatnátok? Más ötletek?

Figyelt kérdés

Ovális az arcformám és jelenleg a hajam a csipőmig ér. Fodrászhoz szeretnék menni és nem tudom eldönteni hogy levágassam rövidre vagy ne!? Kicsit sajnálnám mert már rég akartam ilyen hosszú hajat de szeretnék vlami változást is.

Ezekre gondoltam:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

Ezenkivűl ha úgy döntenék hogy hosszú marad akkor megfestetném egy kicsit. Jó ötlet?

1. [link]



2014. máj. 19. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

1. rém unalmas

2. nem túl szép

3. ez jó választás lehet ovális fejformához, jobb is mint a hosszú

ombre hajfestés: bármit, csak azt ne

2014. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudok egyet érteni az 1-el :) sztem szépek a hajak amiket linkeltél, különösen az utolsó tetszik nagyon. kellően extravagáns de mégse túl kirívó.
2014. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.: szerintem frufru nélkül jobb lenne.

2.: úgyszintén, de a formája semmi extra

3.:szerintem jól néz ki:)

Az ombre szerintem szép, de én a helyedben nagyon félnék, hogy elrontják a mesterfodrászok meg sokat kérnek érte.

2014. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ombrét választasz akkor White Hairbe menj, igaz drága de ott tutira nem rontják el. főleg ha színeset akarsz. a barátnőim akik ombre hajat csináltattak szerint csak oda szabad menni
2014. máj. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!