Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam derék közéig ér....

A hajam derék közéig ér. Lépcsőzetesre van le vágva, de NAGYON el van töredezve. Novemberbe lett le vágva utoljára. Sajnos nagyon hamar töredezik. Le vágassam vállig érőre? :| Mert már unom a lépcsőzetes hajat. És akkor egyensere lenne le vágva.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta vártam hogy ilyen hosszú legyen a hajam, de el van töredezve, és egyik nap le akarom vágatni, másik nap pedig már nem. Mit javasoltok?:(
2014. máj. 20. 18:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
hoopsz:D elírtam. derék középig*
2014. máj. 20. 18:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Vágasd le, mert hiába hosszú, ha nem szép. De nem kell rögtön a válladig levágatni. Gondolom, azért nem törik az egész. Vágasd le a hátad közepéig érőre. Az még jó hosszú.
2014. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy növeszted, de értsd meg, akkor is 2-3 havonta MUSZÁJ vágatni belőle 1-2 centit, különben így jársz. Most vágasd le a töredezett részt mindenképpen (ha az a válladig ér, akkor addig), utána pedig minden 2. vagy 3. hónapban 1-1 centit!!!
2014. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam idén, csak nekem nem volt ilyen hosszú a hajam, hátközépig ért, de ugyanúgy lépcsőzetes volt. Aztán le lett vágva, majdnem vállig érőre és egyhosszúra, és habár eleinte (kb. 1,5 hétig) még élveztem, és új volt, utána rájöttem, hogy ez így most unalmasabb lett, mint volt. Szóval, szerintem ilyet ne vágass ,bár ez a te döntésed, lehet, hogy neked jobban állna:)
2014. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem hogy ki szeretném próbálni a vállig érő hajat, mert elég sok macera van a hosszú hajjal. Csak az a baj hogy lehet hogy utána meg meg bánom.
2014. máj. 20. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát a hosszát illetően mi nem tudunk neked segíteni, te tudod mit szeretnél. De a töredezett részt mindenképpen le kell vágni.
2014. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1 hétig még élvezem a hosszú hajat, és utána le vágatom vállig érőre (kb). Úgy érzem hogy rövid hajat szeretnék. És EGÉSZSÉGESET ;))
2014. máj. 20. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágasd le! Nem kell aggódni, úgy is visszanő :)
2014. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.!:)


Sajnos a hajvasalásról nem tudok lemondani.

2014. máj. 20. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja hogy vasalod... akkor teljesen mindegy milyenre vágatod, amíg vasalod sose lesz szép hajad, mert szétégeted. Nem értem mi értelme, régen vasaló sem volt mégis gyönyörű haja volt a nőknek... csak megfelelő frizura kell és formázás.
2014. máj. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!