Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is vizes lesz a haja...

Másnak is vizes lesz a haja kicsit zuhanyzáskor, vagy csak én vagyok ilyen ügyetlen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem ez nem komoly....

Igen, másnak is vizes lesz a haja zuhanyzás vagy fürdés közben.

2014. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tűzd fel, én is úgy oldottam meg.
2014. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az, hiába tűzöm fel, akkor is...
2014. máj. 21. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Használj kézi tusolót, akkor oda megy a viz, ahova akarod, a fejedet ki tudod kerülni tökéletesen.
2014. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hátul a nyakamnál néha sikerül összevizezni, de szeretem, ha a nyakam is alaposan meg van mosva. Na meg ugye pára is van, attól az egész kicsit nedves lesz - ami nálam arra pont elég, hogy az összes babahajam begöndörödjön. :D

Ha nagyon zavar a dolog, erre találták fel a zuhanysapkát - bár elég hülyén néz ki. :D

2014. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használj hajtasakot, feltűzött hajra kell ráhúzni, és akkor nem lesz vizes. Olcsó és többszörhasználatos
2014. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!