Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gond ha borotvahab, és...

Az gond ha borotvahab, és egyéb dolgok nélkül borotválkozom?

Figyelt kérdés
Előtte jól megmosom az arcom többször is vízzel és nekem ennyi elég. Nem fáj mikor húzom,meg semmi,mindig így csináltam semmi bajom,csak érdekelne hogy ez okoz e valami kárt az arcbőrőn... Köszönöm a válaszokat. 20/F
2014. máj. 22. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem káros, ha nem serken ki tőle a bőrőd, akkor csináld csak. Mondjuk nem lehet sok és erős arcszőröd, ha csak úgy simán bírod.
2014. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A borotvahab puhítja a szőrt, segíti a penge siklását (így csökkenti a megvágás kockázatát), nyugtatja a bőrt, és talán még fertőtlenít is. De ha ezek nélkül is működik a dolog, akkor nyugodtan.
2014. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 naponta szoktam,nem fáj,nem pirosodik ki semmi ilyesmi szerencsére:)
2014. máj. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!