Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A habkő tényleg jó?

A habkő tényleg jó?

Figyelt kérdés
Rengeteget van rajtam cipő, mindig mennem kell valahova. Egyszer hallottam, hogy a habkő az jó a kemény sarokra, és puha lesz. Ez igaz? Vagy helyette mit ajánlotok?

2014. máj. 22. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. Áztasd fel a bőrt jó alaposan, és utána dörzsöld le a felesleges hámréteget. Pár használat után szép puha sarkad lesz :)

2 éve használom.

2014. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a habkő se rossz én azt nem szeretem benne, hogy fogni kellemetlen, lehet kapni sarokreszelőket is.


de tényleg a lényeg az alapos áztatás, egy fél órát áztasd és úgy menj rá. én a habkövet víz alatt használom.

2014. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát rendszeres használattal jó, persze. De inkább olyat vegyél, aminek van nyele is, esetleg az egyik oldala ilyen habkő, a másik reszelő, de amelyik jobban tetszik, inkább csak kényelmi szempontja van. Utána használj lábra való krémet.

Viszont csodát nem tesz azért, és ha tényleg csúnya a sarkad, elsőre talán inkább hagyd pedikűrösre, utána ha rendszeresen habkövezel otthon, nem lesz gond. Persze ha csak minimális bőrkeményedésed van, azt simán megoldhatod otthon magadnak is. Meg ha megfelelő cipőt viselsz, akkor nem nagyon lesz mit lereszelni - érdemes ezen is elgondolkodni, lehet már egy talpbetét sokat segítene, és a bőrkeményedésnél csúnyább problémákat is megelőzhetsz vele.

2014. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Kedves utolsó! Használok talpbetétet, viszont bármennyire is jó, de tizenezres cipőket nem engedhetek meg magamnak. De köszönöm :)

2014. máj. 23. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!