Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ilyen szín csak a barna...

Az ilyen szín csak a barna lányokon áll jól?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Mert én eléggé fehér vagyok és barnulni nem tudok szóval az nem megoldás és egy ilyet nem tudom hogy be merném-e vállalni

[link]



2014. máj. 23. 04:38
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. máj. 23. 04:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok nekem egyik sem tetszik mert természetes szín párti vagyok.
2014. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem pont h fehér lányoknak néz ki jobban a vörös haj
2014. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is pont fehér bőrhöz áll jól a vörös.

Egyébként pont hasonló hajszínt szeretnék én is, nekem is nagyon fehér a bőröm:D

2014. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D majd ha készlet mutatnál képet?:)

ha nem túl nagy kérés,nekem ahányszor eddig volt festve a hajam mindig el lett szúrva és nagyon kíváncsi lennék hogy egy hasonló fehér bőrű lánynak hogy állna ilyen

2014. máj. 23. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Fehér bőrűek közt is van különbség, én fél éve festettem ilyen sötétebb vörösre, rémesen állt, utána lilásra, rémesen állt, majd leszívattam, világos szőkésvörösre festettem, mert mondom az minden fehér bőrűnek jól áll... hát nekem rettenetes az is, pedig ez elég természetesnek tűnik most. Szóval most szépen leszívatom újra, és maradok szőke, mert semmi más nem áll jól.

Szerintem ha festeni akarod a hajad akkor színezővel kezdd, olyannal ami könnyen kijön ha nem tetszene.

2014. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

arra is gondoltam,és utána is olvastam már de arról is azt írják, hogy addig marad rajta, mint a festék és a hajjal együtt kopik le szóval nem tudom :/

most úgy vagyok vele hogy lesz ami lesz,azért akarom hogy csak enyhén piros árnyalata legyen a hajamnak,és ha lenne vér a "pucámban" akkor befesteném olyan vörösre amit linkeltem,csak hát... :D

2014. máj. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!