Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bárkinek a Coverderm Perfect...

Bárkinek a Coverderm Perfect Legs – Folyékony harisnyáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy volt hasonló kérdés, de használható válasz eddig nem született. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2014. máj. 23. 14:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Mivel senki nem írt, majd én írok, hátha valakit érdekel még. Én vettem, egész jól fed, bár nem teljesen fedi el az erősebb visszereket, de halványítja azokat is mindenképp. Vízben még nem próbáltam ki, hogy valóban nem jön-e le a strandon. Én világosabb bőrű vagyok (azért nem a szeplős, tejfehér, vörös hajú típus) és én 56-os számút vettem végül, ami első ránézésre sötétnek tűnt, de lábon pont jó volt. Egy-két árnyalattal lett csak sötétebb a lábam színe, de természetes hatású, nem látszik, hogy rá lenne kenve bármi is. Viszont hamar el kell kenni, mert gyorsan szárad és akkor csúnya csíkot hagy.
2014. jún. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!