Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gliss Kur Total Repair spray-t...

Gliss Kur Total Repair spray-t milyen gyakran szabad használni? Minden hajmosás után, vagy bármikor lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem, eddig kétszer használtam hajmosás után, de már most látom az eredményét.

Ha esetleg gyakrabban használom akkor nem tehetek vele kárt a hajamban ?


2014. máj. 14. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Bármikor használhatod, nem árt, csak hajtövekre ne nagyon kerüljön mert úgy hamarabb zsírosodik majd, én minden nap szoktam fújni a hajamra fésülködés előtt, az illata jó, de mondjuk semmit nem ér, szóval újra nem fogom venni. Vannak ennél sokkal jobbak is.
2014. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ma ismét használtam, nekem nagyon szépen beválik, ez is mutatja mindenkinek más válik be :)
2014. máj. 15. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!