Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogyha nagyon...

Mit tegyek hogyha nagyon göndör a hajam kivasalom és 5 perc múlva már göndörödik? Vagy hogy tudnám a göndör hajamat úgy hordani hogy jól nézzek ki?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne vasald ki. :D

Komolyabbra véve a szót, szerintem szokd meg a fürtjeidet, és próbálj ki dolgokat. Így kép nélkül nem fogjuk tudni megmondani, hogy mi áll jól neked, az meg, hogy mi néz ki "jól" elég tág fogalom. Keresgélj a neten, pinteresten "curly hairstyle" kulcsszóval. :)

2014. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát jó :/ :) köszi
2014. máj. 24. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Nehogy elfogadd az első tanácsát, hogy szokd meg:)


Nézd, ma már van egy ilyen lehetőség: tartós hajegyenesítés. Privátban küldök valamit:)

2014. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom mit csináljak haggyam a francba vagy bajlódjak vele
2014. máj. 24. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nagyon gondor a hajam, regen gyuloltem, de megtanultam kezelni es nagy sikere van (ha erdekel hogyan apolom,alakitom akkor nyugodtan irjal)! Folosleges vasalni, csak tonkreteszed ezzel, hiaba mondjak hogy nem lesz tole bajod.... A termeszetes gondor haj egyedi, orulj neki :):).

2014. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tartós hajegyenesítés persze... :D Nem itt kéne reklámozni!

A tartós hajegyenesítés annyira tartós, hogy fizetsz harmincezret egy anyagért, amivel maximum másfél hónapig egyenes a hajad, és ez nagyban függ a hajmosások számával is.

A göndör haj szexi, szép, és bolondulnak érte a srácok. Hagyd, hogy az előnyödre váljon! :)

2014. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazad van :)))
2014. máj. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!