Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bevált hajnövesztési...

Milyen bevált hajnövesztési prakákat használtatok, amik működnek?

Figyelt kérdés
Ricinus olajról már hallottam, de nem merem kipróbálni, mert sok ismerősöm használta, akiknek többet ártott, mint használt. Semmilyem pakolást nem szeretnék. Ti mivel próbálkoztatok? Mi vált be?

2014. máj. 28. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

hát pedig a ricinus jó..legalábbis nekem jó volt.

igaz,nem a legjobb módszer,de mikor rövidebb volt a hajam és utáltam,mindig össze volt kötve :D így aztán (nem egészen) fél év alatt nőtt annyit,mint azelőtti egész évben nőtt...na de nem tudom,várom én is a válaszokat :D

2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haar Vital Komplex kapszula.Ugyanolyan jó mint a Revalid,de csak egy ezresbe kerül a dm.ben.
2014. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én használtam a ricinust nekem is jó volt, bár kissé macerás + mellette szedtem a Merz Special drazsét, erős lett, megállt a hullás és új kis babahajak nőttek, de rengeteg. Mivel festem a hajam így lehetett látni, hogy 2 hét után volt olyan lenövésem, mint a kezelés előtt 4-5 hét alatt.
2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!