Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj zselézése/hajlakk használa...

Haj zselézése/hajlakk használata/wax használata? (fiú, segítség kéne :D)

Figyelt kérdés

Reggelente szeretném "belőni" a hajam,de eddig eléggé gyatrára sikerült. Viszonylag rövid hajam van kb mint jobbról a második: [link]

Ugye bevizezem a hajam rá teszem a waxot vagy zselét fésülöm hátra,vagy oldalra épp ahogy akarom,utána hajlakkot ráfújom,még bele fésülök 1-2-t utána hajszárítóval megszárítom. Ezek után 5 perc múlva olyan lesz a hajam,mint bevizezés előtt. Valami tipp,hogy mit rontok el?(kb olyan lesz a hajam végül mint jobbról a Harmadiknak)



2014. máj. 30. 16:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy olyasmire szeretném beállítani a hajam,mint a képen látható jobb-ról második embernek.
2014. máj. 30. 16:37
 2/9 anonim válasza:
100%

Szia én ugyan lány vagyok, de megpróbálok segíteni.. a volt barátom tàjékoztatott a haja beállítàsàról, akár érdekelt, akár nem :D

Szóval ő a waxot javasolja, mert tartós.. csak az a baj vele, hogy elvileg zsírosítja a hajat. Mivel írtad, hogy rövidebb a hajad lehet, hogy a hajlakk se lenne rossz választás.. nem vagyok profi ilyen téren, de szerintem a wax a "páwa gyerek" hajtipushoz használandó :D

Nem segítettem sokat de megpróbáltam :) (jah és a hajszárítóval felfelé szárítás hajlakkal szerintem jó lehet :) )

2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,mindenképp kipróbálom az ötleted.
2014. máj. 30. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így csinálom: mosás után extra erős hajhab a hajra, majd szárítás, természetesen a megfelelő irányba. Utána egy nagyon jó zselé vagy wax, ami szuper erős tartású, ebből kis mennyiség az ujjhegyre, kevés vízzel eldörzsölni, majd a hajad a kívánt formára igazítani. Ezután nem kell szárítani, és ha jól csináltad, úgy áll, ahogy kell.
2014. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hajhabot nem szoktam használni,de majd veszek egyet kipróbálni mindenképp.
2014. máj. 31. 21:54
 6/9 anonim válasza:
100%
szia! a 15 éves fiam így csinálja: (ha nem hajmosás után)befújja vízzel a haját (spricnivel),utána vékonyabb körkefével szárítja formára.a száraz hajat bedörzsöli wax-szal,kézzel "belövi",majd hajlakkal rögzíti.
2014. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Én ugy szoktam hogy, reggel suli elött kifésülöm az ujjbegyemre ráteszek egy közepes erősségü zselét és a hajamon elkenem.Aztán hajszárítóval megszárítom, ha megfelelö akor fogom a hajlakkot és ráfulyom (én kicsit többet szoktam) aztán azt is kiszártom de nem anyira közben pedig a megfelelő alakura fésülöm.
2015. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én jómagam elöször megmosom(mindig) azután megpróbálom befésülni szárítgatok rajta és közben rendesen befêsülni, mikor megszáradt akkor waxxal "berögzítem".
2015. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hól fixálózd le utána meg habozd be és gyakoratilag egy félülés és meg lesz utána egész héten.
2020. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!