Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon piros az orrom, melyik...

Nagyon piros az orrom, melyik a legjobb korrektor ennek az eltüntetésére? Úgy olvastam, a zöld színű a legideálisabb.

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én simán bb krémet használok, az is eltünteti a pirosságot. Eveline 8in1 bb. Zöld színű korrektorom is van, de akárhogy kenem el is zöld vagyok tőle...
2014. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit se használ a zöld korrektor,max úgy nézek ki mint Fiona.
2014. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó rá,de erre még kell egy alapozó úgy nem látszik,szépen eldolgozva.
2014. máj. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És milyen fajtát érdemes vennem?

Párat tudtok ajánlani?

2014. máj. 31. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az oka????????

600 fokban korektor a legkellemesebb viselet. ;-)

Fényvédelem és image kozmetikust keress fel(ha kell segítek), hogy diagnózist állítson fel esetleg kezeljen vagy tanácsot adjon.

Addig se egyél fűszereset, ne tedd ki a bőrőd szélsőséges hőingadozásnak (már amikor lehet), ne fogyassz alkoholt, mert értágító hatású, fogyassz sok c vitaminban gazdag ételt ,mert érfalerősítő.

2014. jún. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!