Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Hosszúból rövid.

Figyelt kérdés

A fodrász szét égette a hajam a dauerral, ezért le kellett vágni. Kb. 5 centi hosszú mindenhol. Waxozom, hogy valami formája legyen, de totál depressziós lettem emiatt. Szekálnak, csúfolnak a munkahelyemen is, nem néz senki nőnek. Pedig előtte jó nőnek tartottak, de ezek szerint ennyit jelent a frizura :(

1 hónapja történt, és egyre rosszabbul érzem magam emiatt. Nagyon nagyon lassan nől eleve a hajam.

Milyen rövid frizurát tudnék kreálni, ami tényleg nőies?

Gondolkodtam hajhosszabbításon is, végülis csak tarkóig érő kelopátrás fazonra lenne szükségem,de félek, hogy akkor meg azért röhögnének ki a hátam mögött, mert nem igazi a hajam. (nem parókára gondoltam, hanem hajhosszabbításra)


2014. máj. 31. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy gyorsabban nőjön és még szép is legyen: ricinusolajos hajpakolás heti 2x (nekem bevált) + szépségvitamin

És a neten nézegess frizuratippeket, nagyon sok csinos van. A nőiességedhez sokat tesz a kisugárzásod, azért is szekálnak mert látszik rajtad hogy milyen szarul érzed magad és hogy legszívesebben elbújnál.

2014. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, nem a hosszú hajtól lesz valaki jó csaj. Egy rövid haj gyorsan nő, esetleg szedj vitamint, ártani nem árthat.

A póthajat nem ajánlom, ilyen rövid hajnál mindenhogy gáz a végeredmény, látszik az illesztés, és nem sok szükséged van arra se, hogy lestrapálja a saját hajadat.

Próbáld elfogadni, egy rövid fazon is lehet vagány és nőies. A kollégákra pedig tegyél magasról, milyen primitív emberek lehetnek az ilyenek...? Csak a saját szegénységi bizonyítványukat állítják ki az ilyen viselkedéssel.

Rövid hajnál jó, ha van frufrud. Kicsit sminkelhetsz erősebben egy ilyen frizura mellett (azért túlzásokba ne ess, nem az útsarki stílus a cél), egy hangsúlyos fülbevaló, és máris tök jó lesz! :)

2014. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ami a frufrut illeti, olyan rövid a hajam, hogy nem is lehetne belőle kialakítani, meg nem is szeretem, ha eltakarja a homlokomat.

Smink: csak a szempillámat szoktam festeni, meg egy kis szájfény. Alapozót, pirosítót nem használok, nem szeretem.

2014. jún. 1. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!