Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti mit csináltok az...

Lányok ti mit csináltok az Szőrbenövéssel? Fiú vagyok, kipróbáltam az intim szőrtelenítést, de ezzel a szörbenovős kellemetlenséget tapasztaltam, és nem tudok vele mit kezdeni.

Figyelt kérdés

Szóval én egy 21F vagyok, karban szeretném tartani az intim szőrzetemet. Kipróbáltam milyen leborotválni, bár inkább fazonigazítanám, de akkor is bizonyos részenél leszedném teljesen a szőrt borotvával, csak épp 1nap ra rá csomó piros fötty, ilyen szőrbenövés van, és tudom hogy mikor picit megnö a szőr tűvel ki kell szedni a benőtt szőrt.

De hogy van az hogy a lányoknak olyan szép a szeméremdombjuk, hogyan oldjátok meg, hogy ne legyen ez a szőrbenövős kellemetlenség?



2014. máj. 31. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrbenövésem lesz, ráadásul baromira fáj, főleg ha szexelek, de hát ugye amiatt szedem le... én ezért szoktam le az intim szőrtelenítésről.
2014. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj rá fertőtlenítőt és elmúlnak a pirosság.A szálat szemöldökcsipesszel próbáld meg.
2014. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok, de amióta kozmetikussal gyantáztatom, nincs szőrbenövésem. :)
2014. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szőrszállal egy irányba leborotválni, nekem az segített. Vagy gyantázd, ha kibírod :)
2014. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!