Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok nektek mi e véleményete...

Srácok nektek mi e véleményetek a hosszú barna hajról? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki folyton azzal nyaggat, hogy vágassam le mert szerinte igénytelen ha egy lánynak hosszú haja van és ez csak a mi tévhitünk, hogy a pasiknak bejön az ilyesmi. Ez valóban így van? A hajam a derekamig ér de ápolt és nem is töredezett, ez tényleg nem lehet vonzó? :( 19L

2014. jún. 1. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
A derékig érő már szerintemis túl hosszú. Én a vállig-mellig érőt preferálom, az annál hosszabb már szerintem is kicsit igénytelen hatású. Főleg ha egy nő alacsony, mert akkor még "össze is nyomja".
2014. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem elég magas vagyok a hosszú hajhoz (173cm) és egy kicsit tépettre is van vágva tehát nem ilyen "ősember" hatású :D
2014. jún. 1. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Igénytelen a hosszú haj? :O Ekkora baromságot...
2014. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Most nehogy a haverod döntse már el milyen hajad legyen!Ha neked tetszik,le ne vágasd,úgyis megbánod.Nekem is majdnem derékig ér,nekem is mondták,h ez már nem szép,de leszarom nekem így tetszik.És továbbra is növesztem:)
2014. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ha egy lánynak ilyen hosszú haja van és elég ritka manapság, a haverodra ne hallgass. Totál sexynek tartom, főleg ha barna :)


26/f

2014. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Le ne merd vágatni! Nekem is derékig erő barna hajam van, mindnki dicséri. Ha szépen rendben van tartva akkor nem igénytelen.
2014. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!