Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a miteszerekkel?

Mit csináljak a miteszerekkel?

Figyelt kérdés
Teli van az arcom velük.Szinte minden hónapban jártam kozmetikushoz, pár napig szép is volt de azután megint megjelentek.Már abbahagytam és nem járok kezelésre mivel semmit sem ért hiába jártam vagy fél évig.Minden nap mosom az arcom avonos arclemosóval és tonizálok,hidratálok de semmit sem ér.Próbálkoztam a citromlével,elkevertem vízzel az segített valamennyit de anyukám megtiltotta hogy erre pazaroljam el a citromokat.Most narancslével kísérletezek hátha ez is olyan jó ,mint a citrom.A legtöbb miteszer az orromon van.A homlokom is pattanásos.
2009. dec. 31. 14:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy próbáltam magamnak is kinyomkodni de az orromon nem tudom mindenhol.
2009. dec. 31. 14:05
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Ne nyomd ki őket,nem megoldás.Nekem sem használt szinte semmi,és a kozmetikus sem jó megoldás,már akinek.Az AVON os arclemosók fillért sem érnek,a narancslét is hadd annyiban,többet tisztálkodj,miután alaposan megmostad az arcod,dúrva törülközővel dörszöld az arcod,erősen amíg nagyon piros lessz.Hidd el nekem,ez segíteni fog,nekem is végülis ez be jött,egyik baratnőm tanácsolta,s meglátod neked is használni fog,vagy ha mégsem,akkor azt jelenti,hogy kevés a szex:) De ha serdülőkorban vagy,azt ajánlom,hogy semmilyen krémeket ne használj,mert a víz,és a törülköző a titka:) Jobbulást Neked:)
2009. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi!már tényleg nem tudtam mit csináljak anyám is mindig piszkál hogy menjek kozmetikushoz hiába mondom hogy nem használ.Megpróbálkozok ezzel hátha sikerül.Köszi a tippet!
2009. dec. 31. 16:23
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nincs mit:) Amúgy mennyi idős vagy?

Ez kell használjon neked is,és akárkinek:) Van még egy hatékony tanácsom. Felfőzöl egy fazék kamillásteát,de forró legyen,a fejedre egy törülközőt,és bele hajolsz fazékba,úgy,hogy a teagőz az arcodat csapja meg.Kb.5ü1ö percet tarsd az arcod gözben,és ne ijjedj meg ha csípni fog egy kicsit,mert az jó jel:)Az ki öli az egész bacikat,és megelőzi a legújabb pattanás létrejövését.Kb.egy hét alatt helyre jön az arcod,de ha később,akkor sem hadd abba:) Ezt egy nap 2szer csináld,reggel,s este,de az sem baj,ha egyszer csinálod naponta...

2009. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Akarom mondani 5-10 percet** mert véletlenül elírtam,remélem megérted a magyarázatomat,mert a román az anyanyelvem,de egyesek szerint elég jól beszélem a magyart:)
2009. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2009. dec. 31. 17:01
 7/13 A kérdező kommentje:
és tényleg jól beszéled a magyart!:D
2009. dec. 31. 17:02
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Köszi:)
2009. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szioka:) Valami valtozas?
2010. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia

Hát néhány már eltűnt.De most eldöntöttem hogy változtatok egy kicsit az étrendemen azt mondják az is segít valamennyit.amúgy BOLDOG ÚJ ÉVET!

2010. jan. 1. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!