Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a szebb...

Szerintetek melyik a szebb hajszín? (képpel)

Figyelt kérdés

vörös: [link]


barna: [link]



2014. jún. 3. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a vörös jobban tetszik, de kinek mi áll jól. 22L
2014. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Kinek mi áll jól.

Nekem a barna jobban tetszik.

A vörös érdekesebb talán, de kevés embernek áll igazán jól.

2014. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
sötétvörös a hajam de ha ez a kettő közül kell választani akkor barna,az sokkal szebb:)
2014. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
én barna párti vagyok
2014. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik színből kiválasztottad azt az árnyalatot, ami szerintem a legcsúnyább. :D De alapvetően én a vörösre szavazok.
2014. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a vörös, viszont nagyon kevés embernek áll jól.:)
2014. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rózsaszín árnyalatú bőrhöz a vörös szebb. Sárgáshoz a barna.
2014. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesség párti vagyok, az általad linkelt vörös viszont egyértelműen festett. Ilyen második színű barna viszont nőhet természetesen is meg sokkal szebb hatást kelt, szóval egyértelműen barna
2014. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Pl egy fehér bőrű, alapvetően világos hajú lánynál a vörös a szebb (bár a rézvörös, vagy a vörösesszőke sokkal jobban tetszene), míg egy könnyen barnuló, természetesen sötét hajú lánynak a barna lenne ideális.

Őszintén szólva egyik sem a kedvenc árnyalatom, vörösből természetesebbet mondanék, barnából meg csoki vagy karamell árnyalatút.

2014. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a bordóst, az olyan természetellenes... Viszont a barnát szeretem, illetve a vörös is nagyon szép, ha eredeti vörös.
2014. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!