Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú Szőke, vagy fekete...

Hosszú Szőke, vagy fekete hajszín a szebb?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a csajon a hajszínhez minden passzol, szemöldök stb, kinek melyik jön be jobban, és miért? Szerintetek, most melyik a divatosabb?
2013. jún. 20. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

4 szőke és 2 barna ismerősöm fekete hajú lett

mindegyik kivétel nélkül kertiboszorkányra hasonlít

a szőkét én ilyen extrém színekkel bolondítanám inkább de nem tüntetném el a szőke a legjobban festhető haj bármit rakhatsz bele

a fekete hát azzal nem sokat tudsz kezdeni

de én rézvörösre esküdnék ha olyan lenne a hajszínem :D

2013. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a fekete jobban áll,nagyon szépen kiemeli a szemet,mindkettő lehet szép
2013. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt nagyon szeretem, a feketét csakis azért nem javaslom mert szörnyen nehéz megszabadulni tőle. Sok mindentől függ kinek melyik áll jobban, a környezetemben a fekete divatosabb.
2013. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
melyik a divatosabb? kit érdekel? amúgy barna a szebb.
2013. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%

Ez nem divat kérdése.Ha bár most minden második csaj fekete,szóval már ezért is legyél szőke! :)

A fekete haj a sok festéstől egy idő után felvesz egy ilyen paróka szerű állapotot ami baromi ronda,vattacukorhoz hasonlítanám.Bármibe is vágsz jól gondold meg,de ink vmi izgalmasabb szint válasz,pl vöröses barna.

2013. jún. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szőke
2013. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is a szőke :)
2013. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!