Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első szőrtelenítésre mit...

Első szőrtelenítésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

13vagyok, hónaljra és lábra kéne

A hónaljamat az egyiket kockázatos borotválnom ilyen anyajegy szerű cuccok miatt. Később szedik csak le



2014. jún. 4. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Elso gyantaztasd le kozmetikussal
2014. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Otthoni megoldás? Valami egyszerűbb?
2014. jún. 4. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyajegyek miatt nem sok lehetőség marad. Borotva nem, epilátor nem. Marad a gyanta. Lábra is jó megoldás. Vegyél patronosat, azt könnyű használni.
2014. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg szőrtelenítő krém?
2014. jún. 4. 16:00
 5/6 anonim válasza:
Nekem az elso szortelenitesem tavaly volt ilyenkor. Kozmetikus csinalta mefmutatta hogy erdemes, milyen idonkent stb. szoval ajanlom neked is hogy eloszor kozmetikus csinalja de ha nem akkor meleggyanta. kb 1000 ft-bol kijon a gyanta meg a papir hozza. en kb 2-3 hetente szoktam. mostmar megy egyedul is 1 ev elteltevel. eleinte nagyon faj de hozza lehet szokni. idovel kikopik es felnottkorban mar aligha lesz szukseged szortelenitesre ha most elkezded es rendszeresen csinalod! Sok sikert! Kitartast! :) 14/L
2014. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 9. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!