Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítésre mit...

Intim szőrtelenítésre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
a szőrtelenítő krémet szabad oda,ha annyira ott lentre nem is csak feljebb?remélem értitek(vagy nincs vmi direkt oda lentre?)meg levinné a krém? Vagy vmi tipp,amitől hosszan tartóbb a puhaság. Epilátortól meg gyantától megmondom őszintén tartok!:/
2011. ápr. 10. 23:27
 1/7 anonim válasza:
100%
(Ha egy pasi szeret, nem számít neki, milyen vagy lent...) Szerintem ne kockáztass veszélyes vegyszeres (hidrogénperoxidos) dolgokkal odalent, mert ekcémát, kiütéseket, gyulladt keléseket, stb.-t is kaphatsz ezektől, amit csak bőr- vagy nőgyógyász hozhat helyre!! Inkább akkor az epilátor vagy borotva, de utánuk kend be a bőröd, valami nyugtató, puhító kenőccsel, mert a szőrtüszők alaposan be tudnak gyulladni... szerintem gondold át még egyszer a dolgot, vagy bízd kozmetikusra, ha annyira fontos!
2011. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen megfelel a borotva. A krém tele van vegyi anyagokkal, sehova nem ajánlott, különben is ugyanazt teszi mint a borotva, csak károsabb. Tehát nem tart tovább. Ha azt akarod akkor próbálkozz cukorgyantával. Az a legkíméletesebb.
2011. ápr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:) borotvánál az a bajm,hogy amikor már kicsit szúr így fáj,ha borotválom,mert még apró és nem viszi jól. Ti hogy vagytok vele?
2011. ápr. 11. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus. Gyantától nem kell félni és több hétig sima maradsz, sztem menj el egy fazongyantára kozmetikushoz legdrágább helyen is max 1800lehet az ára egy teljes gyantának..szvsz
2011. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Epilálom a nagy részét, begyulladás elkerülése ellen borotválkozás utáni krémet és hintőport használok. Ritkult is, meg már kellemetlennek sem kellemetlen,mert meggyengültek a szálak, hogy fájdalom nélkül kijöjjenek.
2011. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A hajvágók, vagy elektromos borotvák teljesen megfelelnek erre a célra.
2011. ápr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én epilálást próbáltam, de majdnem "meghaltam"....nem bírom ki:S:D
2011. ápr. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!